Jump to content

Recommended Posts

Salutare Operatorilor! Acesta este cel de-al doilea Art showcase ,inca o data sper sa va placaxD

(Aceste fotografii sunt in rezolutie: 1920 x 1080)

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

• Love 4

Super! Nu sunt un fan al jocului, dar prin prizma fotografiilor, pare un joc fain <3                     5/5

• Thanks 2

Arata ok. Jocul nu imi place, insa... :(

• Like 1
  • Thanks 1
  • UpVote 1

Am jucat intr-un timp jocu asta ca dispreratu :)) Acum nu il mai joc ca am multe la scoala. E misto oricum

• Haha 1
  • Love 1

35 minutes ago, SkyForce said:

Am jucat intr-un timp jocu asta ca dispreratu :)) Acum nu il mai joc ca am multe la scoala. E misto oricum

Stiu cum te simti, in ultimul timp nu mai am timp sa ma joc, partea buna este ca l-am terminat (adica tot ce se putea face in joc neavand inca un ending) ,iar partea rea este ca o sa apara un mare Update iar eu nu am timp😓

• Like 1
  • Sad 1

@The Striker, ai vazut ca s-a lansat un update si ca vor sa il lanseze si pe Nintendo Switch?

27 minutes ago, SkyForce said:

@The Striker, ai vazut ca s-a lansat un update si ca vor sa il lanseze si pe Nintendo Switch?

Am vazut update-ul, este extraordinar dar nu stiu daca a aparut deja pe Nintendo Switch,dar stiu ca o sa apara cat de curand

11 hours ago, The Striker said:

Am vazut update-ul, este extraordinar dar nu stiu daca a aparut deja pe Nintendo Switch,dar stiu ca o sa apara cat de curand

Si ce zici, crezi ca e mai fain pe nintendo sau pc?

6 minutes ago, SkyForce said:

Si ce zici, crezi ca e mai fain pe nintendo sau pc?

Sa fiu sincer nu o sa fie la fel pe nintendo,o sa fie mai "Lite", mai simpla si optimizata dar nu se stie pana nu vedem pe youtube sau  prim intermediul persoanelor din apropriere cum este pe nintendo

• Confused 1

1 hour ago, The Striker said:

Sa fiu sincer nu o sa fie la fel pe nintendo,o sa fie mai "Lite", mai simpla si optimizata dar nu se stie pana nu vedem pe youtube sau  prim intermediul persoanelor din apropriere cum este pe nintendo

Nu stiu ce sa zic. Eu sper sa fie la fel ca o sa imi iau si eu unul de craciun

• Like 1

:))) Da vorbim si noi... 

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 3 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

Important Information

This site uses cookies. By continuing browsing, you agree to the use of this information. For more details, see Terms of Use and Privacy Policy.